Jak myśleć o sobie lepiej – czy książka zachęciła mnie do zmian?

Jak wiecie, w zeszłym roku czytałam dużo poradników. Szczególnie w tych ostatnich miesiącach. Dzisiaj też chciałabym Wam opowiedzieć o jednej książce z tego gatunku, mianowicie o „Jak myśleć o sobie lepiej” Brianny Wiest. 

 

Okładka książki pt.: „Jak myśleć o sobie lepiej”.

Niestety ta pozycja nie przypadła mi do gustu. Było trochę w niej o tym, jak działa autosabotaż, jak uwolnić się od przeszłości, jak zadbać o swoje wewnętrzne dziecko… Miałam jednak wrażenie, że już o tym gdzieś kiedyś czytałam. Nie poczułam się też zachęcona do tego, aby porady tam zawarte wprowadzić w swoje życie. Chociaż muszę przyznać, że zaciekawił mnie tzw. efekt reflektora, który został krótko scharakteryzowany w poradniku. 

Polecam samemu się przekonać, czy „Jak myśleć o sobie lepiej” przypadłoby Wam do gustu. Może ktoś z Was lubi poradniki, a ten tytuł w czymś mu pomoże.

Współpraca recenzencka z Wydawnictwem Filia



3 komentarze

  • Osobiście nie przepadam za poradnikami, jednak wiem z doświadczenia, że czasami warto sięgnąć po coś z takich, który tu pokazujesz. Najważniejsze w życiu to być w zgodzie ze sobą i rozumienie swoich potrzeb. Wtedy można być szczęśliwym człowiekiem.

  • Lubię czasem sięgnąć po jakiś poradnik, ale mam tak jak Ty: zwykle wiadomości w różnych się powtarzają albo są tak zdawkowe, że nic nie dają.

  • Nie wiem czy jest to wydanie, które mogłoby przypaść mi do gustu. Myślę, że znajdzie swoich odbiorców wśród kupujących poradniki.

Dodaj komentarz