Dziennik wojownika ninja – najnowsza seria Marcusa Emersona

Jeżeli znacie serię „Dziennik Youtubera”, to pewnie kojarzycie również autora cyklu – Marcusa Emersona. Niedawno na polskim rynku premierę miała jego najnowsza książka pt.: „Dziennik Wojownika Ninja. Pierwsze wyzwanie” i powiem Wam, że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta krótka opowiastka. 

Chase Cooper przenosi się do nowej szkoły. Na szczęście nie jest w niej osamotniony – uczęszcza tam również jego kuzynka Zoe. Dziewczyna pomaga mu się zaaklimatyzować. Podczas jednych z zajęć WF-u dochodzi do niecodziennego zdarzenia – mianowicie spotykają ninja, którzy werbują ich do swojego klanu. Niestety w pewnym momencie wszystko wymyka się spod kontroli, a Chase stoi przed bardzo trudnym wyborem… 

Okładka książki pt.: „Dziennik wojownika ninja”

Podoba mi się to, że główny bohater uczy się na swoich błędach. Drugim plusem jest to, że kiedy wymaga tego sytuacja to potrafi postawić się silniejszemu od siebie. Dodatkowo sama akcja jest ciekawa, a końcówka mnie zaskoczyła. Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. 

Z niecierpliwością będę czekać na kolejne tomy. Mam nadzieję, że szybko się pojawią. Jestem ciekawa dalszych przygód Chase’a oraz jego przyjaciół.

Współpraca barterowa z wydawnictwem Muza

3 komentarze

  • Tym razem, nie moje klimaty.

Dodaj komentarz