Zaufaj mi – książka z Wattpad

Książki z Wattpada czytam naprawdę bardzo rzadko. Na przykład ostatnio skończyłam zapoznawać się z „Zaufaj mi”, autorstwa Sophii Henderson, znanej pod nickiem Skokomanka. 

Historia opowiada o Meghan – studentce ostatniego roku kierunku medycznego. Dziewczyna, żeby związać koniec z końcem, pracuje jako kelnerka. Pewnego dnia spotyka Ethana, który jest najpopularniejszym i najbogatszym biznesmenem w Stanach Zjednoczonych. Coś ich do siebie ciągnie. Czy jednak będą mogli być razem?

Okładka książki pt.: „Zaufaj mi”

Powieść ta jest lekka i szybko się ją pochłania. Myślę, że na spokojnie można ją przeczytać w jedno popołudnie, chociaż ja postanowiłam sobie ją dawkować. Potrzebowałam takiej spokojnej lektury, więc nie chciałam się z nią za szybko rozstawać. Sama fabuła była dosyć prosta, chociaż miałam wrażenie, że akcja biegnie trochę za szybko. 

Niestety czasami irytowało mnie zachowanie niektórych członków rodziny Ethana, jednak na szczęście nie zdarzało się to często. No i w tekście znalazł się pewien błąd, który z jednej strony śmieszy, a z drugiej wygląda dość dziwnie. 

Polecam Wam osobiście sprawdzić, czy ta książka przypadnie Wam do gustu.

Współpraca barterowa z Grzeszne Książki 

4 komentarze

  • od razu w oko wpadła mi okładka, gdybym ją zobaczyła chciaalbym ją przeczytać, ponadto z tego co piszesz zawartośc by mi się spodobała

  • A ja nie jestem przekonana, czy to jest to książka dla mnie. Raczej dla mojej przyjaciółki.

  • Ja właśnie przymierzam się do zakupu tej książki, bo od dawna mnie jakoś tak do siebie przyciąga.

Dodaj komentarz