Mieszkaj szczęśliwie. Tak po prostu.

Książkowa Agencja Podróżnicza zakończyła swoją działalność, jednak to nic straconego. Jako że podczas jej trwania powstał Dyskusyjny Klub Książki, postanowiłam kontynuować jego idee, a co za tym idzie, przedstawiać Wam opinie na temat najnowszych pozycji dostępnych na rynku wydawniczym. 

Zaczniemy spokojnie, ponieważ na dziś nie przewidziałam opowieści z mnóstwem zwrotów akcji, intrygą, czy z rozterkami miłosnymi. Tak naprawdę to spotkanie skierowane jest przede wszystkim do osób, które lubią czytać poradniki, a także dla szukających inspiracji do zmiany dekoracji w swoim otoczeniu. Okładka jest śliczna, prawda? Taka w pastelowych kolorach. 

Okładka poradnika pt.: "Mieszkaj szczęśliwie"

“Mieszkaj szczęśliwie” Victorii Harrison składa się z 11 tematów, dotyczących m.in kwiatów w mieszkaniu (wiecie które najlepiej postawić u siebie na półkach, aby jak najlepiej oczyszczały powietrze? Albo jak można przedłużyć życie ciętym kwiatom? Jeżeli nie, to w tej książce można znaleźć takie informacje). Chociaż najbardziej zainteresował mnie podrozdział z poradami, jak stworzyć ciekawy kącik czytelniczy. Przyznam, że gdybym miała taką możliwość, to z pewnością dwa projekty wykorzystałabym u siebie. 

Część z podanych tam rad znałam (na przykład te dotyczące higieny snu), kilka jak się okazało, sami wykorzystywaliśmy u nas w domu. Niemniej jednak myślę, że taki tytuł naprawdę może zainspirować do zmian w swoim otoczeniu. Oczywiście pod warunkiem, że ktoś takich modyfikacji potrzebuje. Dlatego tak jak już wcześniej wspominałam, polecam ten tytuł osobom, planującym remont lub zmianę aranżacji w mieszkaniu.

10 komentarzy

  • Dzięki za polecenie, kupię tę książkę przyjaciółce, która właśnie “idzie na swoje” i czeka ją wiele pracy przy urządzaniu własnego mieszkanka 🙂

  • mieszkaj szczęśliwe – już sam tytuł wpada mi w oko i w ogole ksiązka ta wygląda tak sielsko 🙂
    musze ją złapać

  • Ten tytuł jest chyba dla każdego. Warto poczytać dobre rady i zainspirować się nimi. Fajna książka też na prezent.

  • Dzięki za tę polecajke, właśnie jestem na etapie urządzania na nowo mieszkania

  • To jak sie mieszka bardzo duży wpływ więc chętnie zajrzę do tej książki może znajdę coś dla siebie

  • Mi się mieszka dobrze i szczerze powiedziawszy nic bym w tej kwestii nie zminiła.

  • Z przyjemnością skuszę się na tę lekturę w przyszłości. Jestem przekonana, że miło będę mogła spędzić czas z tym wydaniem. Sprawdzę czy jest dostępna w bibliotece.

Dodaj komentarz