Książkowa Agencja Podróżnicza – przystanek IX. Miasteczko między Solis a Atlantą

Mam nadzieję, że podoba się Państwu wycieczka. Aktualnie kierujemy się do Hotelu Aurora. Będziemy jednak mieli przystanek w miasteczku położonym między Solis a Atlantą. Chciałabym porozmawiać z Poppy i Casteelem, na temat tego, co aktualnie dzieje się w ich świecie. Nie będzie to jednak łatwe zważywszy na to, że wokół grasują Kraveni, a dodatkowo może wybuchnąć wojna. 

U bohaterów dzieje się naprawdę dużo. Cieszę się, że Poppy rozwija swój dar i nie straciła swojego charakterku, który w bardzo widoczny sposób pociąga Casteela. O nim zresztą też się co nieco dowiedziałam. Muszę powiedzieć jedno – jak na swój wiek trzyma się naprawdę dobrze. Co więcej, nie zmienił się odkąd go ostatni raz widziałam. Dalej uwielbia denerwować dziewczynę, chociaż uczucie rodzące się między tą dwójką jest naprawdę skomplikowane. No i mężczyzna czasem miewa brudne myśli o tym, co mógłby robić z Poppy…

“Królestwo ciała i ognia” to drugi tom “Krwi i popiołu”

Dodatkowo wzbogaciłam swoją wiedzę na temat różnego rodzaju ras, które żyją bądź też istniały jakiś czas temu. Niestety musiałam wyjść w kulminacyjnym momencie…mam nadzieję, że wkrótce uda mi się skontaktować z Jennifer L. Armentrout (kobieta spisuje ich historię), żeby dowiedzieć się, jak skończy się ich opowieść.

Przepraszam, że nie było zbiorowej wycieczki, ale wolałam oszczędzić Państwu niektórych drastycznych wydarzeń. Na razie muszę odpocząć i poczekać, aż zejdzie ze mnie cała adrenalina. Jeżeli jednak chcielibyście Państwo sami przeżyć tę przygodę na własną rękę, mimo czyhających tam niebezpieczeństw, to z całego serca polecam. Taki “wypad” jest tylko i wyłącznie dla osób DOROSŁYCH.

 

5 komentarzy

Dodaj komentarz