Książkowa Agencja Podróżnicza – prelekcja Kit Kidding

Dziś mogę w końcu powitać Państwa na spotkaniu z Kit Kidding. Kobieta jest jedną z czołowych Instagramerek, która zajmuje się dość kontrowersyjnym tematem. Opowie nam, jak zaczęła swoją karierę, na jakich eventach bywała, a także wspomni, jak jej życie zmieniło się przez pewnego Willa McGregora. Nie, on nie jest spokrewniony z Danielem MacGregorem, który gościł tutaj ostatnio. 

Przyznam, że podczas naszej rozmowy bardzo ją polubiłam, a jej historia uświadomiła mi, że do wszystkiego trzeba dorosnąć, ponieważ niektóre decyzje wywracają nasze życie do góry nogami. Po bohaterce było widać, że mimo swoich 33 lat, do niektórych spraw dopiero dojrzewa. 

Okładka książki pt.: "Instamama"

Przy okazji udało mi się poznać Willa oraz Addie. Kim ona jest? O niej z pewnością opowie Państwu nasza dzisiejsza prelegentka. Niemniej jednak ta dwójka jest naprawdę cudowna i nic dziwnego, że Kit jeszcze raz przeanalizowała swoje priorytety. Chociaż muszę przyznać, że kiedy usłyszałam, co zrobiła jej jedna z bliskich Willa, byłam zirytowana. Pod płaszczykiem troski, wbiła Kit przysłowiową “szpilę” przy mężczyźnie. To było naprawdę podłe. 

Niestety ze względu na ograniczony czas spotkania, kobieta opowie to w wielkim skrócie i głównie skupi się na prowadzeniu Instagrama. Natomiast jeżeli zainteresują Państwa losy Kit, to polecam sięgnąć po książkę pt.: “Instamama” pióra Chantel Guertin, która właśnie opisała jej historię ze szczegółami.

5 komentarzy

  • Jeszcze się zastanowię nad lekturą tej książki.

Dodaj komentarz