Książkowa Agencja Podróżnicza – przystanek XV. Grand Hotel Granit

Dziś chwilowy odpoczynek w hotelu Grand Hotel Granit. Następnie udamy się w Bieszczady, gdzie spotkamy się z naszym przewodnikiem – Marcinem Szumowskim. Mężczyzna pokaże nam tamtejsze rejony. Tyle z ogłoszeń na najbliższy czas. 

Musicie Państwo wiedzieć, że w przybytku przed którym stoimy pracuje Antosia – kobieta, którą mieliśmy okazję poznać w Hotelu Aurora. Nie jest tajemnicą, że to niepozorny romans z prezesem sprawił, że dostała tutaj pracę. Jak się okazało – bardzo ciężką. Została przy tym wciągnięta we wszystkie intrygi i rodzinne dramaty zarządców hotelu. O ile mnie pamięć nie myli, ten pensjonat nadzorują Nowakowie. 

Okładka książki pt.: "Grand Hotel Granit"

Podczas naszej rozmowy Antosia powiedziała, że niedawno doznała bardzo bolesnej straty. Miałam też wrażenie, że nie potrafiła właściwie ulokować swoich uczuć. Chyba wciąż była nieszczęśliwie zakochana w Antonim…. Muszę niestety przyznać, że ciężko słuchało mi się jej historii. 

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Antosia ułożyła plan, który miał wszystko naprawić, a także udało się jej trochę podszkolić w hotelarstwie. Och, w naszą stronę zmierza właśnie konsjerż. Nazywa się Selim i z tego co wiem, jest dość przyjacielski. Nawet na takiego wygląda. A tam gdzieś jest ekipa filmowa, kręcąca nieopodal serial…Być może uda się nawet Państwu poznać jedną z grających w nim aktorek.

8 komentarzy

  • Nigdy wczesniej nie słyszałam o tej książce.

  • Myślę, że zawsze po stracie kogoś, pozostaje w nas pustka, a autorzy bardzo często jeszcze głębiej to przeżywają. Jednak wierzę, że wszystko dobrze się ułoży.

  • Zainteresowała mnie ta kisążka chętnie bym się przeniosła do tego hotelu.

  • Podoba mi się okładka tej książki, gdybym zobaczyła ją na półce w księgarni to sięgłabym

  • Okładka tej książki z pewnością przyciąga wzrok. Natomiast raczej po nią nie sięgnę, bo nie jest to historia w moim guście 😉

Dodaj komentarz