Uczucia. Nie ma się czego bać

Michalinę Tańską od jakiegoś czasu obserwuję na Instagramie. To właśnie stamtąd dowiedziałam się, że wydaje swoją książkę. Kiedy więc w końcu „Uczucia. Nie ma się czego bać” pojawiły się na rynku, od razu zabrałam się za ich przeczytanie. 

Autorka w swoim wsparciowniku porusza m.in. tematy związane z chorobą afektywną dwubiegunową, opowiada o emocjach, a także o tym, czego nie należy mówić osobie, u której zdiagnozowano problemy psychiczne. Dodatkowo zwraca uwagę, że każdy ma prawo popełniać błędy, co nie jest niczym złym. 

Jestem pod wrażeniem całej książki. Oprócz rysunków i treści są też miejsca, w których czytelnik może sam coś narysować czy też napisać. Rozdziały są naprawdę różne i z każdym warto się zapoznać. Mnie najbardziej zainteresował ten, zatytułowany Terapia.  

Nie jest to taki typowy poradnik. Zachęcam Was do zajrzenia na profil Michaliny oraz do zapoznania się z tą książką. Na koniec zostawię Wam cytat, który bardzo wbił mi się w pamięć:

Mam prawo do błędów. Żyję pierwszy raz”. 

Współpraca barterowa z wydawnictwem Literackim

2 komentarze

  • Tematyką się interesuję, jednak do tego typu książek podchodzę ostrożnie, nie jestem pewna, czy znajdę w niej coś dla siebie, czy raczej to, co piszą wszyscy. Każdy wie, że ma prawo popełniać błędy. Jednak pozwolić sobie na to faktycznie w życiu i nie przeżywać każdego popełnionego to już jest ciężka praca z samym sobą 🙂

Dodaj komentarz