Książkowa Agencja Podróżnicza – rozrywka

Proszę już o spokój. Tak, słyszałam, że na wolność wyszła Aneta Bulandra, jednak ta sprawa nie jest tematem dzisiejszego spotkania. Jak Państwo widzą, jesteśmy w sali kinowej, ponieważ właśnie dziś pojawił się trzeci sezon “Dziennika Youtubera”. Pamiętacie Davy’ego Spencera? Tego chłopaka od BMX’a? Jeżeli nie, to zachęcam do nadrobienia pierwszych dwóch odsłon. 

Słyszałam, że tym razem nasz główny bohater wraz z przyjaciółmi był na Comic Conie.  Wszystko to za sprawą jego młodszej siostry, której nagranie stało się viralem i cała rodzina została zaproszona na konwent. Co ciekawe, miał odbyć się tam konkurs na najlepszy cosplay, jednak główna nagroda nagle zniknęła. I to właśnie Davy w swoich filmikach relacjonował śledztwo, jakie prowadził w tej sprawie. 

Przyznam, że najbardziej w tych videoklipach uwielbiam to, że chłopak uczy się na własnych błędach i wyciąga z nich wnioski. Przy okazji swoich nagrań pokazuje różnego rodzaju sytuacje. Zarówno te śmieszne (np. reakcja na łysego tatę), jak i te mniej przyjemne (można tutaj wymienić chociażby jego wyrzuty sumienia). Jeżeli ten sezon jest podobny do poprzednich, to z pewnością będzie się to szybko oglądało. Jeszcze tylko przypomnę, że ta produkcja skierowana jest do osób w wieku 9-12 lat

8 komentarzy

 • Tym razem odpuszczam.

 • w końcu to książki czy filmy, bo sorki ale nie zrozumiałam 🙁
  Ale co by to nie było, na pewno dzieci*/młodzież będa zadowolone.

  • Książka 😀 Ale w środku są opisane filmiki 😉

  • Ja też się pogubiłam, ale już wiem. Propozycje jak najbardziej dla młodego pokolenia jakie będzie z pewnością zadowolone.

 • urocze są te ksiązki i na pewno sposobają się nie jednemu dziecku,
  fajne jest to że pokazane jest jak uczyć się na błędach

 • To nie do końca moje przedział czytelniczy. Ale cieszę się że ci się podobało. 🙂

Dodaj komentarz